Dumblių valiklis Mold Off BELLINZONI

Dumblių valiklis Mold Off BELLINZONI
Prieinamumas: В наличии
Pristatysime per 2 d. dienas
14.84€

Dumblių valiklis Mold Off BELLINZONI

Pelėsių ir dumblių valiklis MOLD OFF

Pelesių, dumblių, samanų bei pažaliavimų valiklis skirtas marmurui, granitui, dirbtiniam akmeniui, smiltainiui, stiklui bei daugumai plaunamų paviršių.

Panaudojimas

Koncentruotas produktas su stipriu antiseptiniu poveikiu. Šalina ir neleidžia formuotis pelėsiui ir dumblių nuosėdoms. Puikiai valo samanas ir pažaliavimus. Ypač tinka valyti ir apsaugoti paminklus. Taip pat tinka plokštėms, fasadams, terasoms, fontanams ir baseinams. Po vidaus sienų ar palangių, grindų valymo būtina patalpas išvedinti.

Padengimas

1 litro priemonės naudojant marmurui, granitui ar betonui pakanka iki 20-30 kv.m. Labai purviniems paviršiams 1 litro priemonės pakanka 10-15 kv.m.

14.84€

Žymos: Akmens stiprus valilklis, valymo pasta akmeniui, samanu valymo priemonė, valiklis, koncentratas, marmurui, granitui, naturaliam, dirbtiniam akmeniui, Mold off, Bellinzoni

Dumblių valiklis Mold Off BELLINZONI

Techniniai duomenys
Konsistencija Skysta
Spalva Bespalvė
Kvapas Būdingas
Patarimai
Naudojimo būdas Užpurškite MOLD OFF ant paviršiaus, kurį norite išvalyti. Palikite Mold OFF 30-60 minučių, po to gerai nuplaukite šiltu vandeniu vis dar patrindami šepečiu. Norint apsaugoti paviršius nuo pelėsių ir dumblių susiformavimo, Baltijos regiono klimato sąlygomis naudokite priemonę kas 6 mėnesius. Rekomenduojama procedūrą atlikti rudenį ir pavasarį.
Oro temperatūra Nerekomenduojama dirbti su produktu esant žemesnei kaip + 10 C temperatūrai.
Atsargumo priemonės
Testas Prieš naudojimą priemonę išbandykite mažiausiai matomoje paviršiaus vietoje.
Saugumas Dirbti gerai vėdinamoje patalpoje. Naudoti apsaugines pirštines. Saugotis, kad nepatektų ant odos ir į akis. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
14.84€

Dumblių valiklis Mold Off BELLINZONI

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis